Web Developer od 5000zł do 11000zł

eConnect4u Sp. z o.o. Sp. k.

Katowice, Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma eConnect4U poszukuje osób do pracy na stanowisku PHP Web Developer.

Działamy od 2008 roku, aplikacje www tworzymy głównie na rynek UK, oferujemy możliwość pracy przy wielu ciekawych i sensownych projektach. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, systemach wsparcia B2B, oraz zaawansowanych platformach E-commerce.

Pracujemy w 10-cio osobowym teamie w Polsce + 16 osób w biurze w UK. Na rynku brytyjskim działamy pod nazwą Bespoke4Business.

Chcesz współtworzyć ciekawe i sensowne projekty?
Jesteś/chcesz zostać specjalistą w swoim fachu?
Lubisz wyzwania i szybko się uczysz?

Zapraszamy do współpracy!
Wynagrodzenie: 4000zł. - 9000zł - zależnie od umiejętności.

Czym będziesz się zajmować?

  • Tworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań w oprogramowaniu.
  • Tworzenie nowego oprogramowania na potrzeby klienta według dostarczonej dokumentacji.
  • Wspieranie i monitorowanie gotowych rozwiązań.

Gwarantujemy:

  • Dostęp do najnowszych technologii z branży IT
  • Pracę nad sensownymi i ambitnymi projektami
  • Możliwość szkoleń w Wielkiej Brytanii
  • Warsztaty z doświadczonymi programistami
  • Szkolenia/Kursy rozwojowe - Kraków/Warszawa/Katowice
  • Szkolenia z języka angielskiego w godzinach pracy
  • Darmowa kawa i napoje chłodzące
  • Multisport
  • Medicover
  • Chillout corner  z MTG oraz grami RPG.

Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych aplikacji webowych, mobilnych oraz systemów wspierających procesy biznesowe w firmach produkcyjnych oraz usługowych. Stwarza to znakomite warunki do ciągłego rozwoju zawodowego oraz specjalizacji.

Krąg naszych klientów jest bardzo zróżnicowany składa się zarówno z małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Dzięki temu tworzymy możliwości rozwoju zawodowego dla ambitnych osób chcących zdobywać nowe umiejętności i doświadczenie zawodowe.

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia
  • Znajomość PHP5/PHP7, OOP
  • Znajomość MySQL
  • Umiejętność pracy w architekturze MVC
  • Dobra znajomość HTML5/CSS3
  • Znajomość Javascript/jQuery/JSON/AJAX
  • Znajomość VueJS
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Firma eConnect4U zajmuje się tworzeniem dedykowanych aplikacji www. Dzia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
5 000PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Medicover, Multisport
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce