Web Developer [Freelancer lub B2B]

MKGstudio

Praca zdalna, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Web-Developera, który wspomoże nas przy realizacji zadań opartych zarówno o otwarte oprogramowanie (głównie WordPress oraz PrestaShop) jak i przy konstrukcji indywidualnych, "szytych na miarę" rozwiązań programistycznych.

Swoją ofertę kierujemy głównie do freelancerów lub osób zainteresowanych współpracą typu B2B, jeśli jednak szukasz pracy etatowej - daj nam znać, porozmawiamy o wspólnych oczekiwaniach.

Wymagania

Umiejętności i cechy, jakich oczekujemy:

  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania WordPress lub / oraz PrestaShop.
  • Sprawne poruszanie się w języku PHP oraz dobra znajomość MySQL
  • Znajomość JavaScript w stopniu wyższym niż umiejętność podpięcia skryptu napisanym w jQuery.
  • Znajomość HTML, CSS oraz zagadnień RWD.
  • Umiejętności inteligentnego rozwiązywania przedstawionych problemów. Bardziej cenimy sprytne i efektywne rozwiązania niż mozolne ślęczenie nad kodem "po godzinach".
  • Terminowości, dokładności oraz odpowiedzialności w realizacji powierzonych zadań

W zamian oferujemy:

  • Wynagrodzenie w oparciu o model zadaniowy lub z góry przyjętą stawkę. Jeśli możesz wystawić FV - super, jeśli nie - załatwimy to stosowną umową,
  • Wspólnie ustalany, indywidualny czas pracy nad zadaniami,
  • Współpracę przy różnorodnych projektach o różnym stopniu skomplikowania,
  • Możliwość uzyskania stabilnego źródła zleceń. Zależy nam na długofalowej współpracy.
  • Uczciwą, opartą na obustronnym szacunku współpracę

Nie będziemy pisać o "młodym, dynamicznym zespole" ani polewać ogłoszenia marketingowym lukrem. Szukamy konkretnych osób.

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy:

  • Przygotuj swoje CV
  • Pokaż nam 2 - 3 najciekawsze, Twoim zdaniem, projekty jakie realizowałeś. Nie muszą to być komercyjne rzeczy. Zrobiłeś coś z czystej pasji? Super - pochwal się!
  • Napisz krótko coś o sobie (jaką osobą jesteś, czym dla Ciebie jest programowanie). Bądź sobą - nie oczekujemy wydumanych, sztucznych listów motywacyjnych.

ps. nie zapomnij o stosownej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Prezentacja firmy

MKGstudio to zespół specjalistów i pasjonatów technologii internetowych.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
Bezterminowa
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
1 800PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Do indywidualnych negocjacji
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce