Web Designer ( Warszawa lub Poznań )

NuOrder Sp. z o.o.

Warszawa, Poznań, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

NuOrder Sp. z o.o. – agencja digital +preformance media poszukuje osoby, która obejmie stanowisko:

Miasto: Poznań / Warszawa

NuOrder:
NuOrder oferuje kompleksowe zarządzanie komunikacją marketingową w następujących obszarach:
• Digital
• Performance media
• WoMM & Social Media

Do najważniejszych klientów należą:
Bayer, Boiron, Bosch, , Lafarge, Maspex, Ministerstwo Finansów, Polpharma.

Twoje zadania:
• projektowanie graficzne serwisów, nośników kampanii, aplikacji internetowych, gier,
• chcemy żebyś poszerzał(a) swoje kompetencje, nie tylko graficzne, ale też marketingowe by być równoprawnym partnerem dla naszych strategów i accountów
• traktujemy się partnersko, więc nie interesuje nas czy musisz wyjść na 2h, bo masz coś do załatwienia, albo ile czasu zajmuje ci kawa - to twoja sprawa, za to bardzo interesuje nas jakość Twojej pracy;)

Wymagania

Wymagania:
• znajomość zagadnień projektowych ze szczególnym naciskiem na obszar interactive, RWD, mobile
• doskonała znajomość pakietu Adobe
• mile widziana znajomość WordPress’a, Presta Shop, Magento, CSS, HTML, JavaScript, JQuery

Oferujemy:
• samodzielne stanowisko
• pracę przy projektach dla uznanych marek
• wynagrodzenie 4000 - 6000 (uzależnione od stopnia zaawansowania)

Informacje dodatkowe:
Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony
Przedział wynagrodzenia: W zależności od umiejętności

Prześlij swoje CV ze zdjęciem
W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie NuOrder Sp. z o.o. moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz.883)

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzenia tylko na interesujące nas oferty

Prezentacja firmy

NuOrder: <br/>NuOrder oferuje kompleksowe zarządzanie komunikacją market... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media