Opis stanowiska pracy

Oferujemy

- samodzielne stanowisko pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
- uczestnictwo w realizacji interesujących projektów informatycznych,
- możliwość zdobycia doświadczenia w procesie tworzenia i rozwoju systemu ERP
z wykorzystaniem różnych technologii
- możliwość poznania zagadnień z zakresu struktur organizacyjnych przedsiębiorstw
oraz wsparcia systemem informatycznym procesów w nich zachodzących
- na umowę o pracę lub w ramach własnej działalności gospodarczej

Mile widziane:

- Zainteresowania z zakresu systemów dla biznesu
- Znajomość zagadnień z dziedziny zarządzania przedsiębiorstwem ( logistyka, magazynowanie, sprzedaż, finanse i księgowość)

Wymagania

- 2 letnie doświadczenie w zakresie wdrażania systemów klasy ERP
- znajomość SQL
- znajomość relacyjnych baz danych
- mile widziana podstawowa znajomość Java script i C#

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się produkcją i wdrożeniem informatycznych system... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Bazy danych, Praca Internet / e-commerce, Praca Logistyka, Praca Finanse