Wdrożeniowiec / Szkoleniowiec

RTE Solutions Sp. z o.o.

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracowników wdrożeniowych do systemów inwentaryzacyjnych.

Miejsce pracy: Kielce, Polska

Oferujemy

- pracę od zaraz, miesięczny staż z możliwością zatrudnienia;
- miłą atmosferę, która sprzyja efektywnemu wykonywaniu zadań;
- pracę w zgranym, kreatywnym zespole;

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

• przygotowanie i przeprowadzenie procesu inwentaryzacji

• przygotowanie szkoleń

• wdrożenia oprogramowania

• kontakty telefoniczne z klientami

Praca na terenie całej polski.

Praca wymagająca delegacji.

Wymagania

• umiejętność pracy w zespole oraz zdolności komunikacyjne

• gotowość do wyjazdów oraz prawo jazdy kategorii B

• umiejętność obsługi komputera

• aktywne i odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków

• dobra organizacja pracy, duża samodzielność

• swoboda w kontaktach telefonicznych, komunikatywność

• prezencja

Mile widziane

• doświadczenie na podobnym stanowisku

• znajomość zagadnień inwentaryzacyjnych

• znajomość branży IT

• znajomość systemu SAP

• dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień z zakresu księgowości i finansów

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)”

Prezentacja firmy

RTE Solutions specjalizuje się w usługach z zakresu IT

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych