Wdrożeniowiec programów księgowych

CDN Partner w Krakowie Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:
• Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za samodzielną realizację wdrożeń Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL (księgowość, środki trwałe), polegającą na prawidłowej instalacji oprogramowania, konfiguracji pod kątem klienta, przeprowadzania szkoleń operatorów oraz asysty/obsługi powdrożeniowej.
• Udział w sprzedaży oprogramowania poprzez prowadzenie prezentacji.
• Przygotowywanie analiz przed i powdrożeniowych.
• Realizację prac serwisowych na rzecz klientów (zdalnie i w siedzibie klienta).

Wymagania

Oczekujemy:
• Wykształcenie wyższe (studenci ostatnich lat są również mile widziani)/preferowane kierunki: rachunkowość, ekonomia.
• Wiedza merytoryczna z zagadnień księgowych, rachunkowych i finansowych.
• Umiejętność współpracy z klientem.
• Kreatywność (umiejętność znalezienia rozwiązań wdrożeniowych przy niestandardowych problemach występujących u klientów).
• Samodzielność oraz doskonała organizacja czasu pracy.
• Znajomość oprogramowania z pakietu Microsoft Office.

Mile widziane:
• Znajomość oprogramowania Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL.
• Mile widziane certyfikaty potwierdzające wiedzę merytoryczną.
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• Pracę na samodzielnym pełnym wyzwań stanowisku w dynamicznie rozwijającej się Firmie (umowa o pracę, pełny etat).
• Dostęp do najnowocześniejszych technologii.
• Duże możliwości rozwoju zawodowego.

Na aplikacje czekamy do 30.04.2014.

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez umieszczenie oświadczenia o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych w firmie CDN Partner w Krakowie Sp. z o.o z siedzibą w Krakowie przy ul. Oboźnej 31, zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r."

Prezentacja firmy

Firma CDN Partner w Krakowie sp. z o.o. jest największym w Małopolsce Pa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting