Walker (mobilne kompletowanie danych): Gdańsk/ Gdynia

BSI

Gdańsk, Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma StaffNow (BSI) Sp.z.o.o, certyfikat 3455, zajmuje się rekrutacją pracowników do pracy w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego angielskiego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

WALKER (mobilne kompletowanie danych)

- gromadzenie informacji publicznych na temat lokalnych firm za pomocą aplikacji mobilnej

Oferujemy:

- pracę od zaraz w oparciu o umowę-zlecenie na terenie Gdańska i Gdyni (na okres 4-5 tygodni),
- stawkę 20 zł/h brutto,
- elastyczne godziny pracy,
- możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia.

Wymagania

- dyspozycyjność co najmniej 20 godzin tygodniowo,
- posiadanie smartfona z dostępem do Internetu,
- umiejętność organizacji pracy własnej, odpowiedzialność,
- dobra orientacja w terenie, łatwość nawiązywania kontaktów.

Prezentacja firmy

Firma BSI Sp. z.o.o. ( certyfikat 3455) zajmuje się rekrutacją pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne