WAKACJE 2016 - Sprzątanie samolotów i terenu lotniska Amsterdam-Schiphol

Axell Holandia Sp. z o.o

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na lotnisku Schiphol koło Amsterdamu w Holandii.

Praca polega na czyszczeniu samolotow, terminalów, wc ewentualnie załadunku bagaży (tylko w przypadku silnych osób).

Wymagany dobry język angielski oraz niekarlaność.

Praca na okres wakacji 2016

Ponieważ lotnisko jest obszarem będącym równocześnie granicą Królestwa Niderlandów kandydatów obejmuje specjalna procedura sprawdzania niekaralnosci przez Holenderską Straż Graniczną. Proces ten trwa ok 5-6 miesięcy dlatego rozpoczęcie pracy jest przewidziane na wakacje 2016.

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne