Voice Assistant Test Engineer (100% Remote Process)

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Dla niedawno powstałego międzynarodowego centrum R&D poszukujemy osób które chciałyby dołączyć do zespołu zajmująego się automatyzacją testów systenta głosowego...

Zadania:

  • Uczestnictwo w tworzeniu testów automatycznych
  • Testowanie asystenta głosowego
  • Odnajdywanie błędów, zbieranie logów aplikacji i systemowych
  • Reprodukcja defektów
  • Uruchamianie automatyzacji testów (Python/Java)

Wymagania:

  • Dobre rozumienie architektury urządzeń Android
  • Znajomość kodeków dla urządzeń mobilnych
  • Znajomość zagadnień: struktury danych, wyrażenia regularne
  • Znajomość języka angielskiego
  • Otwartość na wyjazdy służbowe (max 10% czasu)
  • Mile widziane: doświadczenie w pisaniu testów automatycznych (Python lub Java)

Oferujemy:

  • Praca w niedawno powstałym centrum R&D
  • Zatrudnienie w ramach Umowy o Pracę
  • Pakiet benefitów (multisport, opieka zdrowotna, premie, platforma do rozwoju umiejętności)

Devire Devire Devire Devire