Vendorski Doradca Leasingowy

HRK S.A.

Białystok, podlaskie

HRK S.A.

Odnosisz sukcesy w sprzedaży? Chcesz podjąć nowe wyzwania w branży finansowej?
Dobrze trafiłeś/aś!

Dla naszego Klienta, jednego z liderów w branży leasingowej, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Vendorski Doradca LeasingowyMiejsce pracy: Białystok

Zadania:

  • Sprzedaż produktów finansowych Spółki przy współpracy z Oddziałami Banku i/lub dealerami, producentami i dostawcami wybranych maszyn w regionie;
  • Pozyskiwanie do współpracy nowych dostawców;
  • Prowadzenie szkoleń, prezentacji oraz akcji promocyjnych z wybranymi partnerami biznesowymi.

Jeśli:

  • Lubisz wyzwania i jesteś nastawiony na realizację wyznaczonych celów;
  • Chcesz się rozwijać w jednej z największych firm finansowych w Polsce i na świecie;
  • Jesteś komunikatywny i potrafisz nawiązywać relacje z Klientami;
  • Masz doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych;
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny;
  • Narzędzia które ułatwią Ci pracę ( biuro, samochód służbowy, telefon, komputer);
  • Pakiet szkoleń, dzięki któremu będziesz doskonalił swoje umiejętności;
  • Prywatną opiekę medyczną.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.