VB.NET Developer / Programista Visual Basic (.NET)

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego klienta funkcjonującego w branży bankowej poszukujemy doświadczonego VB.NET Developera do współpracy w ramach outsourcingu.

Zadania na stanowisku:

  • Rozwój istniejących aplikacji pomocniczych, wspierających biznes (back office) w języku VB.NET.
  • Tworzenie baz danych i pomocniczych raportów (technologia Oracle, języka SQL - nacisk na DQL, DDL oraz znajomość PL/SQL).
  • Współpraca i wsparcie klienta wewnętrznego (w tym komunikacja z klientem wewnętrznym).

Oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość Technologii .NET/C#
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania VB.NET
  • Znajomość baz danych (SQL/Oracle)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży bankowej

Oferujemy:

  • Stabilną współpracę przy ciekawym, projekcie, w renomowanej firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Elastyczną formę współpracy (umowa o pracę, B2B, etc.)
  • Możliwość skorzystania z Multisport.
  • Dogodną lokalizację biura (centrum Wrocławia)
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media