UX Product Designer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1153785

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

UX & CX Product Designer

Lokalizacja: Warszawa (2 dni w tygodniu z biura)

Rodzaj umowy: kontrakt B2B

Współpraca: długofalowa

Stawka: 100-120 pln netto+vat/h

Zadania:
  • Projektowanie UX na różnym etapie (makiety, prototypy, designy, UX copywriting)
  • Iterowanie rozwiązań na podstawie wyników badań z użytkownikami
  • Kompleksowe prowadzenie jakościowych i ilościowych badań UX
  • Dobór formy badań i narzędzi do potrzeb i wymagań zespołu oraz dostępnych warunków
  • Tworzenie, uaktualnianie i dzielenie się z zespołem personami, ścieżką podróży użytkownika, itp.

Oczekiwania:
  • Min. 5-letnie doświadczenie w projektowaniu UX
  • Doświadczenie w prowadzeniu badań z użytkownikami
  • Elastyczność i kreatywność w podejściu do badań
  • Duża samodzielność
  • Proaktywne nastawienie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Znajomość usług / produktów w branży telekomunikacyjnej (mile widziane)

Oferujemy:
  • Długofalową współpracę
  • Możliwość rozwoju i wpływu na realizowane projekty
  • Współpracę na kontrakcie B2B
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland