Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla Naszego Klienta poszukujemy obecnie osób do pracy w charakterze:

ustawiacz maszyn

Nr ref.: 23005
Praca stała
Lokalizacja: Opole

Zakres obowiązków:
  • przygotowanie maszyn do procesu produkcji,
  • kontrola procesu produkcji,
  • bieżące usuwanie ewentualnych usterek,
  • prace porządkowe.

Oczekiwania:
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • umiejętność logicznego myślenia,
  • zmysł techniczny,
  • zainteresowanie majsterkowaniem,
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy,
  • min. podstawowa umiejętność obsługi komputera.

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie,
  • szkolenia wdrażające i doskonalące,
  • po 3 miesiącach dodatkowy pakiet socjalny.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)