Aircom Automotive sp. z o.o. sp.k.

Ustawiacz Maszyn Wtryskowych

Od: Aircom Automotive sp. z o.o. sp.k.
Miejsce pracy: Pietrzykowice k.Wrocław

Jesteśmy wiodącym dostawcą części i komponentów dla branży motoryzacyjnej, partnerem producentów samochodów na rynku europejskim. Przez naszych klientów jesteśmy wysoko oceniani za wprowadzane przez nas innowacje, a także za optymalizację kosztów, wysoką jakość i niezawodność.

W chwili obecnej do naszego zakładu w Pietrzykowicach pod Wrocławiem poszukujemy ambitnego i energicznego Pracownika na stanowisko:

Zadania:

  • Nadzorowanie pracy maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych (wtryskarki).
  • Ustawianie i monitorowanie pracy maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych.
  • Montaż, demontaż i przezbrajanie form wtryskowych oraz ustawianie parametrów procesu wtrysku.
  • Konserwacja form wtryskowych.
  • Stała kontrola stanu maszyn i urządzeń oraz dbałość o ciągłość produkcji i minimalizację przestojów.
  • Kontrolowanie i prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, a w szczególności dokumentów i zapisów UR, kart parametrów i kart SPC.
  • Zapewnienie jakości produkowanych wyrobów.
  • Szkolenie operatorów na stanowiskach pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne.
  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Ustawiacza Maszyn Wtryskowych.
  • Znajomość technologii wtrysku tworzyw sztucznych.
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn wtryskowych oraz przezbrajaniu form wtryskowych.
  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków na stanowisku.
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w branży Automotive.
  • Możliwość współtworzenia strategii rozwojowej przedsiębiorstwa.
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Kurs języka niemieckiego.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego.