Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (certyfikat agencji zatrudnienia 7799) poszukuje dla swojego niemieckiego Klienta firmy produkującej części z tworzyw sztucznych i metalu:

ustawiacz maszyn wtryskowych

Miejsce pracy: ok. Stuttgartu

Zadania:
- ustawienie i obsługa maszyn wtryskowych typu Arburg oraz urządzeń peryferyjnych
- monitorowanie procesu produkcji, usuwanie błędów i zakłóceń
- sprawdzenie jakości wyprodukowanych wyrobów
- dbałość o stan urządzeń i maszyn produkcyjnych
- kontrola procesów produkcyjnych
- praca na 3 zmiany

Wymagania

Wymagania:
- min. podstawowa znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku
- umiejętność obsługi maszyn do obróbki tworzyw sztucznych i kauczuku

Oferujemy:
- pracę min. 40 godz. tygodniowo
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
- umowę o pracę podpisywaną przed wyjazdem do pracy
- zakwaterowanie zorganizowane w pobliżu miejsca pracy
- zwrot kosztów za badania medycyny pracy i ubrania robocze

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne