ustawiacz form wtryskowych - ślusarz

Randstad Polska Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego klienta, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Nr ref.: 30103
Praca stała
Lokalizacja: Tychy

Zakres obowiązków:

 - praca jako ślusarz form wtryskowych: naprawa i konserwacja

Oczekiwania:

 - wykształcenie minimum średnie

-  umiejętność czytania rysunków technicznych

-  dobra organizacja czasu pracy

Oferta:

 - umowę o pracę

- po okresie próbnym zatrudnienie bezpośrednio u Klienta

- atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)