Opis stanowiska pracy

Zakres Obowiązków:

  • opracowanie projektów dokumentów planistycznych
  • tworzenie wniosków oraz analiz urbanistycznych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 23 marca 2003 roku o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym
  • samodzielne prowadzenie procedur planistycznych
  • tworzenie wraz z zespołem miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego
  • koordynacja pracy zespoły planistycznego oraz współpracy z dostawcami usług
  • stała współpraca w ramach realizacji kluczowych inwestycji przemysłowych
  • organizacyjny i merytoryczny nadzór nad przygotowaniem projektów i analiz niezbędnych do aktywnego uczestnictwa w procedurach zmian dokumentów planistycznych
  • stworzenie i nadzorowanie własnego zespołu planistycznego

Wymagania

Wymagania:

wykształcenie wyższe kierunkowe (urbanistyka, architektura, gospodarka przestrzenna)

uprawnienia z zakresu projektowania urbanistycznego

status czynnego członka Okręgowej Izby Urbanistów

minimum 3 letnie doświadczenie w samodzielnym planowaniu urbanistycznym

bardzo dobra znajomość języka angielskiego

znajomość drugiego języka obcego - w szczególności niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowych atutem

prawo jazdy kategorii B

gotowość do częstych delegacji służbowych zarówno na terenie kraju jak i za granicę

umiejętność organizacji pracy, planowania zadań i ustalania priorytetów

otwartość i kreatywność

• samodzielność

• zaangażowanie w wykonywaną pracę

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą firmą usługową na polskim rynku pracoserwisu,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2012
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria