Unity3D 5x, C# , Blender - programista gier - nauka + praca + sława

Jacek Kostowski

05-092 Łomianki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy szalonych i chętnych do rozpoczęcia przygody z programowaniem ( tworzenie GIER na PC , konsole i platformy mobilne ).

Nie szukamy programistów !!!

My nauczymy Cię wszystkiego. Od teorii do praktyki i umiejętności o jakich inni mogą tylko pomarzyć.

ABSOLWENCI świeżo po szkole ( możliwość dofinansowania ze środków UE w czasie stażu ) dla mieszkańców powiatu NOWODWORSKIEGO.

Nie dajemy pracy - damy NAUKĘ UNITY za FREE !!! po której dopiero damy świetnie płatną PRACĘ.

Gwarantujemy: ciężką harówkę, ból głowy, tony wiedzy praktycznej, pracę w zespole, litry potu i satysfakcję jak coś się uda oraz co bardzo istotne PRACĘ w młodym i pełnym zapału zespole.

Czas szkolenia ok 2-3 miesięcy.

Szukamy chętnych którzy chcą się dopiero nauczyć programowania gier i aplikacji mobilnych, zdobyć świetny zawód w którym zarabia się olbrzymie pieniądze i który daje gigantyczne możliwości rozwoju i satysfakcję.

Mile widziane podstawowe znajomości obsługi programów Unity3D i Android Studio i Eclipse oraz wspomnaina już miłość do gier komputerowych.

Jeżeli masz już jakieś doświadczenie programistyczne ( np. webowe aplikacje, Java itp ) podeślij je wraz z CV.

Praca w czasie NAUKI na pełen etat w Czosnowie ( 30 km od Warszawy, 10 km od Łomianek ) od 7 do 15 godziny.
Dla wszystkich którzy zostaną w PLAY po szkoleniu - praca w Łomiankach pod Warszawą lub w Czosnowie.

Informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Niezbędne :
- dobra znajomości j. angielskiego ( wymagane do posługiwania się dokumentacją programową ). Brak tej umiejętności uniemożliwi naukę i pracę !!!
- chęć poznania nowych technologi programistycznych ( C#, Unity 3d, Android Studio, Blender, Unreal Engine itp )
- wytrwałość i umiejętność spędzania godzin przed komputerem.
- miłość do gier

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się pośrednictwem w dystrybucji multimediów.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy