Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa firma TVT poszukuje zdolnych ambitnych UI/Web designerów, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu, a w przerwach pomiędzy grą na xBox oraz piciem kawy uczestniczyli by w światowej klasy projektach.

Naszymi klientami są firmy z branży rozrywkowej - takie jak Netflix czy BBC. Celem TVT jest pomóc im w dostosowaniu swojej treści do widzów na całym świecie z naszych biur w Wielkiej Brytanii, Singapurze, Australii, Japonii i USA.

Jedną z głównych przyczyn sukcesu jest nasze zaangażowanie w innowacje i rozwój naszego biura IT w Krakowie. Ale naszym największym atutem jest nasz młody i energiczny zespół ludzi.

Obowiązki

  • Projektowanie średnich i dużych stron internetowych i aplikacji mobilnych
  • Przygotowywanie materiałów reklamowych na potrzeby firmy (web/print)
  • Dbanie o spójność graficzną projektów
  • Doradzanie w zakresie UI/UX w realizowanych projektach
  • Nadzorowanie wdrażanych projektów przez Front-end developerów

Wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu webowych i mobilnych aplikacji (poparte portfolio)
  • Znajomość pakietu Adobe
  • Znajomość standardów Web 2.0 i panujących trendów
  • Zmysł estetyczny i wyjątkowa dbałość o szczegóły w wykonywanych projektach
  • Zaangażowanie, samodzielność i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka Angielskiego (w mowie i piśmie)

Dodatkowo mile widziane

  • Doświadczenie i wiedza praktyczna z zakresu UX

Prezentacja firmy

TVT works with the World’s best known entertainment companies – i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 800PLN - 6 350PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems