Uczelnia Wyższa pracownik działu współpracy z zagranicą i rekrutacji

Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Pracownik
Działu Rekrutacji i Biura Współpracy z Zagranicą

Obowiązki

 Aktywny udział we wszystkich formach promocji i reklamy Uczelni.
 Przygotowywanie i prowadzenie kampanii marketingowych online i offline.
 Zapewnienie aktywności Uczelni w zakresie PR poprzez social media, wydarzenia wizerunkowe, monitoring mediów, analiza rynku i otoczenia konkurencyjnego.
 Opracowywanie materiałów informacyjno-promocyjnych z ofertą edukacyjną Uczelni.
 Aktualizowanie zakładek strony www w zakresie podejmowanych działań.
 Prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością Biura Współpracy z Zagranicą.
 Obsługa wyjazdów zagranicznych studentów, wykładowców i pracowników w ramach Programu Erasmus.
 Prowadzenie korespondencji w języku angielskim i rosyjskim.

Wymagania

 Wykształcenie wyższe, preferowane w zakresie marketingu lub PR.
 Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w branży edukacyjnej.
 Bardzo dobra znajomość narzędzi komunikacyjnych.
 Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i rosyjskiego w mowie i piśmie.
 Biegła znajomość pakietu MS Office.
 Zdolność analitycznego myślenia i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań.
 Komunikatywność i wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.
 Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

 Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu po okresie próbnym.
 Pracę pełną wyzwań, samodzielną i odpowiedzialną.
 Realizację ciekawych projektów w kraju i za granicą.

Prezentacja firmy

Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie powstała w 2001 roku. Priory... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja