Opis stanowiska pracy

  • Praca w dużej firmie, która zajmuje się ubojem wołowym
  • Tempo 25 krów na godzinę
  • Praca w zespole międzynarodowym (również z innymi osobami z Polski)

Wymagania

  • Doświadczenie co najmniej 3 lata w pracy przy uboju wołowym i ćwiartowaniu.
  • Obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne w Polsce (ZUS lub KRUS).
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód.
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego.
  • Brak przeciwwskazań do pracy z mięsem

Prezentacja firmy

MICHNA Sp. z o.o. Sp. k. to firma z tradycjami, posiadająca wieloletnie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne