Opis stanowiska pracy

Euro-Solutions Agencja Pracy (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia – 6453) świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników.
Swoje działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu.
Aktualnie dla naszego Partnera w Belgii poszukujemy osób na stanowisko:

TYNKARZ

Oferujemy:
- legalną pracę w Belgii – okolice Brukseli
- wynagrodzenie płacone w EURO zawsze na czas 15-go następnego miesiąca, przelewem na wskazane konto bankowe,
- umowę zlecenie - pierwsza na okres trzymiesięczny (okres próbny dla dwóch stron),
- pomoc w załatwieniu wszelkich formalności (druki A-1, Limosa, itp.) również w zakwaterowaniu,
- zatrudnienie w polskiej firmie, co oznacza (dla osób zatrudnionych na podstawie umowy zlecenie): opłacanie stawek ZUS (emerytalne, rentowe, zdrowotne, chorobowe na życzenie), praca za granicą zalicza się do emerytury, pracownik posiada wszelkie korzyści płynące z takiej formy zatrudnienia (zasiłki, lata pracy, itp.)
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pomoc koordynatora na miejscu w Belgii,
- praca również w okresie zimowym ;

Zgłoszenia przyjmujemy tylko drogą elektroniczną. W temacie prosimy wpisać „Tynkarz”.
CV ze zdjęciem zawierające klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji, proszę wysyłać drogą mailową.

Wymagania

Wymagania:
- minimum 3-letnie doświadczenie w samodzielnym tynkowaniu, - Tynk gipsowy Knauf MP 75
- komunikatywna znajomość języka angielskiego, francuskiego, niderlandzkiego lub niemieckiego
(warunek konieczny!),
- prawo jazdy kat. B,
- badania wysokościowe,
- samodzielność,
- dokładność,
- rzetelność,
- brak nałogów alkoholowych,

Prezentacja firmy

Euro-Solutions Agencja Pracy z certyfikatem o numerze 6453 nadanym przez... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie