Tynkarz; Pomocnik Tynkarza

Tech-Tynk

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma tynkarska z Bielska-Białej zatrudni od zaraz doświadczonego tynkarza, pomocnika tynkarza lub ekipę tynkarską do tynków maszynowych gipsowych i cem-wap.

Warunkiem zatrudnienia jest:

- konieczne doświadczenie przy tynkach maszynowych,

- dokładność,

- rzetelność,

- brak nałogów,

- prawo jazdy,

- miejsce zamieszkania okolice Bielska-Białej - warunek konieczny

Mile widziane osoby z okolic Bielska/Żywca. Praca głównie w okolicach Bielska, terminowe i wysokie zarobki zależne od umiejętności. Miła atmosfera w pracy. Praca na domkach.

Prezentacja firmy

Profesjonalna firma tynkarska z bogatym doświadczeniem.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie