Opis stanowiska pracy

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, francuskiej firmy, pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
TYNKARZ MASZYNOWY
Miejsce pracy: Francja
Nr ref.: TYN/MASZ/03/13

Zadania:
• Nakładanie tynków metoda maszynową (façadier expérimenté en projection avec machine)
• Dodatkowo prace dociepleniowe/ izolacyjne/ murarskie.

Wymagania

• doświadczenie 5 lat przy pracy przy tynkach kładzionych maszynowo,
• znajomość języka francuskiego na poziomie komunikatywnym (min. B1/ B2)
• precyzja, dokładność i odpowiedzialność za wykonywane zadania,
• podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu),
• gotowość do przedstawienia świadectw pracy oraz referencji,
• wykonanie aktualnych badań Medycyny Pracy (zgodnie ze skierowaniem wystawionym przez INTERIMAX).

Prezentacja firmy

Interimax International Sp. z o.o. Sp. k-a. <br/> <br/>INTERIMAX ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie