Twórca ofert sprzedażowych B2B

RP Investment Sp. z o.o. Sp. k.

02-511 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szanowni Państwo,
Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą osoby SAMODZIELNE i ODPOWIEDZIALNE.
Jesteśmy zainteresowani współpracą z osobą, która weźmie na siebie odpowiedzialność za kompletne zrealizowanie powierzonych zadań.

Stanowisko: Twórca ofert sprzedażowych B2B
Miejsce pracy: praca zdalna
Branża/Sektor: dystrybucja suplementów, kosmetyków klasy Premium oraz zapachów i kosmetyków Home & Spa

Opis stanowiska:
- Tworzenie ofert sprzedażowych dot. kosmetyków klasy Premium, dla segmentu B2B w Polsce
- Przygotowywanie tekstów do materiałów marketingowych (OFERT B2B a także newsletterów, bannerów, ulotek itp.)
- Dbałość o zapewnienie wysokiej JAKOŚCI, spójność i kreatywność realizowanych projektów
- Wzięcie ODPOWIEDZIALNOŚCI za kompletne zrealizowanie powierzonych zadań

Warunki współpracy:
Samodzielne stanowisko pracy. Praca zdalna, oparta o efekt (zlecenie konkretnych działań).
W początkowym okresie planujemy nawiązać współpracę na okres próbny.
Prosimy o przesłanie PORTFOLIO prac (forma dowolna) oraz CV.

Wymagania

- Doświadczenie w pisaniu ofert sprzedażowych dla segmentu B2B
- Umiejętność pisania językiem Klienta (content zamiast contextu)
- Umiejętność analizy klienta docelowego (głównie B2B) pod kątem tworzenia materiałów sprzedażowych i marketingowych
- Umiejętność przestrzegania DEADLINE'ów

- Własne pomysły, wychodzenie z inicjatywą
- Dyskrecja i wysokie zaangażowanie
- DOKŁADNOŚĆ, DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY

- Mile widziana znajomość co najmniej jednego programu graficznego (oprócz MS Paint)

Prezentacja firmy

Firma specjalizuje się w dystrybucji naturalnych kosmetyków. <br/>Jesteś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja