Opis stanowiska pracy

Grupa MPD Sp. z o.o. poszukuje Trenera z okolic Krakowa lub Katowic do poprowadzenia szkolenia.

Zadania:

- prowadzenie szkolenia z tematyki: Kontrola zarządcza - zadania dyrektora

- definiowanie i przygotowywanie materiałów szkoleniowych

Wymagania:

- minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Trenera

- doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu kontroli zarządczej w placówkach oświatowych,

- dobrze widziane doświadczenie praktyczne w prowadzeniu kontroli zarządczej

- świetna organizacja pracy własnej

- nastawienie na rezultat

- wysoka kultura osobista

Oferujemy:

- możliwość podnoszenia kwalifikacji

- atrakcyjne wynagrodzeni

Prosimy również o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Grupa MPD opiera swoją działalność o synergię doświadczeń oraz wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia