Trener zajęć ruchowych dla dzieci Socatots lub piłkarskich Brazilian Soccer Schools Białystok

Agencja Global

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:

• prowadzenie zajęć ruchowych, zgodnie ze standardami Socatots
Przy aplikacji na stanowisko Trenera piłki nożnej: prowadzenie treningów piłki nożnej dla dzieci w Brazilian Soccer Schools,
• dbanie o dobry kontakt z dziećmi oraz ich rodzicami,
• dbanie o bezpieczeństwo dzieci i prawidłowy przebieg zajęć

W zamian za zaangażowanie oferujemy:

• szkolenia oraz materiały na koszt pracodawcy
• bardzo dobre warunki pracy (nowo powstający kompleks - hala piłkarska ze sztuczną trawą oraz salką sportową)
• prace na pełen etat lub elastyczne godziny pracy/pracę w weekendy oraz w dni powszednie w godzinach popołudniowych
• wynagrodzenie stałe lub adekwatne do ilości wykonanych zajęć,
• dodatkowe premie,
• możliwość kreowania wizerunku nowej marki w Polsce (marka znana w 55 krajach na świecie)

Wymagania

Nasze wymagania

• doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i/lub wczesnoszkolnym
• wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów: Wychowanie Fizyczne, Pedagogika przedszkolna, pokrewne, Fizjoterapia
• zamiłowanie do pracy z dziećmi,
• dyspozycyjność pełna przy etacie lub w godzinach popołudniowych (16:30-20:30) w tygodniu oraz weekendy

Przy aplikacji na Trenera piłki nożnej – minimum instruktor piłki nożnej/UEFA B

Prezentacja firmy

Międzynarodowe szkółki piłkarskie Socatots i Brazilian Soccer Schools <b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia