Trener (Zagospodarowanie przestrzenne)

Agencja SEDNO sp. z o.o.

Wrocław, Poznań, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma szkoleniowa poszukuje do współpracy trenerów - tylko praktyków (praca dodatkowa), mogących podjąć się przygotowania i prowadzenia warsztatów z zakresu:

zagospodarowania przestrzennego

Osoby współpracujące z Agencją SEDNO sp. z o.o. odpowiedzialne będą za:

- projektowanie szkolenia

- przygotowanie merytoryczne szkolenia (materiały dydaktyczne)

- prowadzenie szkolenia w miejscu wskazanym przez Agencję SEDNO sp z o.o.

Agencja SEDNO sp. z o.o. w ramach współpracy oferuje:

  • umowa o dzieło

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem: Trener (ZP).
Do aplikacji proszę dołączyć zgodę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzebniezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)

Uwaga: Proces rekrutacyjny składa się z analizy nadesłanych aplikacji oraz rozmowy rekrutacyjnej w naszym biurze w Legnicy. Podczas spotkania kandydaci przeprowadzą próbkę szkolenia (ok 40 minut).

Wymagania

- wykształcenie wyższe
- minimum 5 lat doświadczenia zawodowego związanego z wybranym obszarem tematycznym
- przeprowadzonych minimum 3 szkolenia (referencje pisemne)

Prezentacja firmy

Agencja SEDNO sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w czterech obszar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2011
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
projekt
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia