Trener z zakresu "Kodeksu postępowania administracyjnego w praktyce"

CRPS

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

1. Szkolenie obejmuje łącznie 150 godzin dydaktycznych. Do przeszkolenia jest łącznie 120 osób podzielonych na 6 grup. Każda grupa zrealizuje 3 dni szkolenia po 25 godz. dydaktycznych.
2. Celem szkolenia jest podniesienie wiedzy
i kwalifikacji pracowników jednostek pomocy
i integracji społecznej w zakresie stosowania przepisów dotyczących postępowania administracyjnego oraz nabycia praktycznych umiejętności pracy z klientem.
3. Metoda prowadzenia szkoleń: wykłady, warsztaty, treningi, ćwiczenia, prezentacje multimedialne.

Wymagania

• wykształcenie wyższe prawnicze;
• co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe w pracy związanej
z praktycznym stosowaniem kodeksu postępowania administracyjnego
w odniesieniu do ustawy o pomocy społecznej lub/i ustawy o świadczeniach rodzinnych;
• doświadczenie w przeprowadzeniu co najmniej 100 godzin dydaktycznych szkoleń w okresie ostatnich 2 lat z tematyki dotyczącej kodeksu postępowania administracyjnego w praktyce;

Prezentacja firmy

www.crps.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
80PLN - 130PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia