Trener/Wykładowca - Lublin, Kielce, Rzeszów, Łódź, Radom

Edu-Spec

24-320 Poniatowa, lubelskie

Opis stanowiska pracy

EDU-SPEC nawiąże współpracę z trenerami i wykładowcami do realizacji szkoleń w całej Polsce.

Zakres szkoleń:
- rachunkowość (księgowość, sprawozdawczość) budżetowa
- środki trwałe w placówce oświatowej (inwentaryzacja, spis z natury)
- stypendia szkolne

Obowiązki:
-budowanie programów szkoleniowych
-przygotowywanie autorskich materiałów szkoleniowych
-terminowa realizacja powierzonych zadań

Wymagania

Poszukujemy praktyków:
-o odpowiednich kwalifikacjach popartych wykształceniem i, przede wszystkim doświadczeniem zawodowym
-posiadających referencje dotyczące prowadzonych szkoleń
-z doskonałymi umiejętnościami interpersonalnymi

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie:
- CV ze zdjęciem
- listy referencyjnej (opcjonalne)
- zakresu tematycznego prowadzonych szkoleń
- 1-2 przykładowych programów szkoleniowych (opcjonalne)
- zgody na przetwarzanie danych osobowych

Osoby chętne do podjęcia współpracy prosimy o podanie oczekiwań finansowych oraz możliwości dojazdów na miejsce szkoleń. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą oraz dystrybucyjną. <br/>Misją EDU-S... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
500PLN - 1 500PLN / Daily (Brutto)
Premie, dodatki:
ew. zakwaterowanie, zwrot kosztów dojazdu
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia