Trener/Wykładowca Kadry i płace w sektorze publicznym

Prospect s.c.

50-542 Wrocław, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Szkoleniowe PROSPECT w związku z ciągłym rozwojem firmy i planowanym rozszerzeniem oferty szkoleniowej, nawiąże współpracę z Wykładowcami/Trenerami na terenie całej Polski, którzy posiadają doświadczenie w realizacji szkoleń skierowanych do Administracji Publicznej (rządowej i samorządowej).

Do obowiązków należeć będzie przede wszystkim prowadzenie szkoleń, opracowanie materiałów oraz programów szkoleń. Nasze szkolenia zazwyczaj realizowane są w dni robocze – od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 15. Aktualnie szkolenia realizujemy jedynie on-line. Działamy na terenie całego kraju, ale możliwe jest ustalenie współpracy wyłącznie na wybranym obszarze (regionie).

Poszukujemy Trenerów/Wykładowców do prowadzenie szkoleń z obszarów tematycznych:

PRAWO, PRAWO OŚWIATOWE
SZKOLENIA DLA OŚWIATY
KADRY I PŁACE W SEKTORZE PUBLICZNYM
ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Gwarantujemy :

pełne wsparcie organizacyjne,
możliwość długofalowej współpracy,
przejrzysty system wynagradzania.

Aplikację powinna zawierać:

CV wraz z notką trenerską,
wykaz zrealizowanych szkoleń dla sektora publicznego,
wykaz obszarów tematycznych w ramach których możliwe jest prowadzenie szkoleń

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy :

min. 2-letniego doświadczenia zawodowego w pracy/ współpracy z sektorem publicznym,
doświadczenia w prowadzeniu szkoleń
prowadzenia szkoleń w wybranym obszarze tematycznym
gotowości do prowadzenia szkoleń w dni robocze (poniedziałek – piątek).

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą szkoleniową, która poprzez solidną pracę oraz dośw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
600PLN - 800PLN / Daily (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia