Trener/Wdrożeniowiec - woj. dolnoślą., lub., łódz.., opo., ślą.

Screen by Play

Wrocław, 53-238, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Renomowana firma świadcząca usługi wdrażania systemów informatycznych w instytucjach publicznych poszukuję na terenie województwa śląskiego, dolnośląskiego, opolskiego, lubuskiego, łódzkiego trenerów/wdrożeniowców z zakresu tematycznego IT (systemów biurowych MS Office, systemów webowych, systemów obiegu dokumentów i narzędzi informatycznych).

Gwarantujemy:
- szkolenie merytoryczne i praktyczne dla trenerów,
- kontrakt,
- niezbędne narzędzia pracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie wyższe informatyczne,
- 3 letnie doświadczenie trenera w tematyce systemów biurowych MS Office, webowych, obiegu dokumentów i narzędzi informatycznych,
- wysoka kultura osobista.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się realizacją dużych projektów informatycznyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia