TRENER w programach edukacyjnych dla dzieci i młodzieży - małopolskie

Europejski Instytut Edukacji Engram Sp. z o.o.

30-657 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Europejski Instytut Edukacji Engram jest certyfikowaną, dynamicznie rozwijającą się firmą szkoleniową, laureatem godła Firma Szkoleniowa roku 2013. Współpracujemy ze szkołami publicznymi w całej Polsce, kształcimy dzieci, młodzież, nauczycieli oraz ludzi biznesu. Uczymy również języka angielskiego rewolucyjną metodą Colina Rose. MEN przyznał nam także tytuł „Miejsce Odkrywania Talentów”.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TRENER w programach edukacyjnych dla dzieci i młodzieży
na terenie województwa małopolskiego

Gwarantujemy:

- bezpłatne szkolenie w zakresie programów edukacyjnych Engramu
- opiekę doświadczonego trenera
- motywujący system wynagrodzeń
- pracę do 150 km od miejsca zamieszkania
- pełną obsługę administracyjną i organizacyjną

Kandydatów prosimy o przesłanie CV.
Prosimy o zawarcie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”

Rekrutacja jest prowadzona w Krakowie.

Wybranych kandydatów zaprosimy do przeprowadzenia krótkiego ćwiczenia angażującego pozostałych uczestników rekrutacji 31 sierpnia 2015 r. w Krakowie.
Osoby zakwalifikowane zostaną na bezpłatnym szkoleniu, które odbędzie się w dniach 01-06 września w Krakowie, w siedzibie Instytutu. Szkolenie kończy się egzaminem.

Gwarantujemy noclegi i wyżywienie w trakcie trwania rekrutacji i szkolenia.
Aby wziąć w nim udział należy zadeklarować obecność podczas każdego z ww. dni.

Praca od września 2015, najczęściej w godzinach popołudniowych.

Wymagania

- wykształcenie wyższe pedagogiczne lub psychologicznie
- doświadczenie w pracy z grupą
- doświadczenie w pracy z dziećmi i/lub młodzieżą
- dyspozycyjność 5 dni w tygodniu
- duża samodzielność, dobra organizacja pracy
- motywacja do nauki
- otwartość na ocenę, gotowość do rozwoju trenerskiego
- prawo jazdy kat. B, samochód – warunek konieczny!

Prezentacja firmy

Europejski Instytut Edukacji Engram jest certyfikowaną, dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia