Trener w call center - branża inwestycyjna

Noble Global Investmensts

00-854 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe konsultantów,
  • badanie potrzeb szkoleniowych i rozwojowych konsultantów call center,
  • opracowanie i realizacja harmonogramu szkoleń,
  • analizowanie i uaktualnianie skryptu sprzedażowego,
  • podnoszenie kwalifikacji pracowników przekładających się na wyższą skuteczność,
  • ścisła współpraca z kadrą menedżerską Call Center,
  • monitorowanie i ewaluacja rozmów,
  • sporządzanie raportów ilościowych i jakościowych,
  • opracowywanie programów i materiałów szkoleniowych, ewaluacja szkoleń,
  • dbałość o efektywny i zgodny ze standardem proces wdrożenia nowych pracowników,
  • monitorowanie efektywności działań szkoleniowych oraz ich bieżące dostosowywanie do potrzeb.

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Trenera w Call Center (najlepiej w branży finansowej)
  • doświadczenie w pracy na „zimnych bazach” (warunek konieczny),
  • bardzo dobra znajomość technik sprzedaży oraz doświadczenie w tworzeniu programów szkoleniowych w zakresie sprzedaży,
  • wykształcenie wyższe i stałe podnoszenie kwalifikacji w swoim obszarze zawodowym (certyfikaty i kursy trenerskie będą dodatkowym atutem),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • duża samodzielność w działaniu oraz silne nastawienie na cele,
  • umiejętność budowania relacji oraz skutecznego motywowania,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

Prezentacja firmy

Międzynarodowa Grupa Finansowa założona w 2014 specjalizująca się... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing