Trener/Trenerka Fitness z kwalifikacjami fizjoterapeuty/rehabilitanta

Rabes

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

- Prowadzenie treningu interwałowego
- Indywidualna opieka nad Klubowiczkami podczas treningu oraz realizacji programu żywieniowego
- Pozyskiwanie nowych Klubowiczek poprzez różnorodne formy promocji
- Sprzedaż członkostw.
- Indywidualne planowanie i monitorowanie treningu
- Realizacja zadań administracyjnych, praca z komputerem
- Wspieranie właściciela klubu w realizacji założonych celów biznesowych
- Dbanie o estetykę i czystość klubu

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe związane z wychowaniem fizycznym (kursy trenerskie)
- Dodatkowym atutem będzie wykształcenie bądź szkolenia z zakresu dietetyki i rehabilitacji sportowej
- Komunikatywność, asertywność, umiejętność zjednywania sobie ludzi
- Kreatywność, umiejętności organizacyjne, zdolność do podejmowania inicjatywy, dyspozycyjność
- Zorientowanie na świadczenie usług – praca z klientem.

Prezentacja firmy

Klub MRS.SPORTY to osobisty klub sportowy dla kobiet. Oferujemy metodę t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
umowa o pracę/umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sport / Rekreacja