Trener/Szkoleniowiec (m/k)

Trenkwalder

Głuchów, łódzkie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Głuchów
Obowiązki:
  • współprojektowanie i prowadzenie szkoleń operacyjnych dla pracowników,
  • współpraca z kierownikiem liniowym oraz kierownikiem obszaru/operacji z zakresie realizacji celów szkoleniowych,
  • analiza i identyfikacja potrzeb w zakresie potrzeb szkoleniowych,
  • wsparcie pracowników w efektywnym wdrożeniu w środowisko pracy,
  • raportowanie osiągniętych wyników.

Wymagania:
  • 1,5-letnie doświadczenie w obszarze wdrażania nowych pracowników lub uczenia pracy zgodnie z obowiązującymi normami,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Excel),
  • doświadczenie w operacjach produkcyjnych lub logistycznych,
  • komunikatywność, otwartość,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • kartę multisport,
  • pracę w znanej firmie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy