Opis stanowiska pracy

Firma ELPRO Sp. z o.o. Oddział Warszawa - Autoryzowane Centrum Szkoleniowe i Akademicki Partner AUTODESK oraz Akredytowany przez UDT, organizator Szkoleń w zakresie OZE w związku z rozwojem firmy oraz poszerzaniem usług szkoleniowych poszukuje kandydatów/ki do pracy na stanowisku:

Trener Szkoleń Autodesk

Miejsce pracy: ELPRO Sp. z o.o. Siedziba Lublin, ul. Stefczyka 32 i ELPRO Sp. z o.o. Oddział Warszawa, ul. Mińska 63A

Obowiązki:

  • opracowanie ramowego programu szkoleń
  • opracowanie materiałów szkoleniowych
  • prowadzenie szkoleń wg ustalonego harmonogramu

Wymagania:

  • znajomość obsługi programów Autodesk, min.: AutoCAD, AutoCAD Civil 3D, Audesk 3 ds Max Design, Autodesk Revit Architecture, AutoCAD Inventor, Autodesk Robot Structural Analysis
  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów
  • doświadczenie w pracy na stanowisku trenera szkoleń Autodesk, poparte referencjami
  • mile widziany Certyfikat AUTODESK Professional 2016
  • komunikatywność i dyspozycyjność
  • operatywność i orientacja zadaniowa
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

 Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej
  • wynagrodzenie rozliczane wg  stawki godzinowej
  • pracę w Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Autodesk
  • przyjazną atmosferę
  • możliwość nawiązania stałej współpracy z ELPRO Sp. z o.o.

Termin nadsyłania ofert: 31.10.2016r.

Prezentacja firmy

ELPRO Spółka z o.o w Lublinie, to firma oferująca szereg specjalistyczny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Inżynieria, Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych