Trener (psycholog/doradca zawodowy/prawo oświatowe)

Rajos Consulting

37-550 Radymno, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

- prowadzenie szkoleń z zakresu umiejętności miękkich i/lub doradztwa zawodowego i/lub prawa oświatowego oraz indywidualnych konsultacji z Uczestnikami Projektów
- odpowiedzialność za sprawy związane z organizacją szkoleń
- tworzenie programów szkoleniowych oraz prowadzenie dokumentacji projektowej
- diagnoza oraz analiza kompetencji społeczno-zawodowych Uczestników szkoleń
- tworzenie raportów diagnostycznych oraz Indywidualnych Planów Działania

Oferujemy:
- współpracę na zasadzie umowy o pracę lub umowy zlecenie
- wynagrodzenie w wysokości 2000zł netto (umowa o pracę pełen etat) lub 3000zł netto (umowa zlecenie przy 120 godzinach/miesiąc)
- możliwość uzyskania premii motywacyjnej w zależności od zaangażowania w rozwój firmy
- dużą samodzielność w wykonywaniu zlecanych zadań
- pracę w przyjaznej atmosferze w rozwijającej się firmie szkoleniowej
- zwrot kosztów dojazdu i noclegów w miejscowości przyjmowanego zlecenia
- planowany termin rozpoczęcia współpracy październik/listopad 2018

Wymagania

- wykształcenie wyższe psychologiczne lub wykształcenie wyższe i studia podyplomowe w zakresie doradztwa zawodowego lub pedagogiczne w przypadku trenera prawa oświatowego
- dyspozycyjność, kreatywność oraz zaangażowanie
- gotowość do częstych wyjazdów na terenie całego kraju
- umiejętność rozwiązywania sytuacji konfliktowych
- znajomość narzędzi diagnostycznych i sprawne posługiwanie się nimi
- prawo jazdy oraz własny samochód
- doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla Klientów pomocy społecznej, PCPR, Urzędów Pracy lub oświaty będzie dodatkowym atutem
-minimum dwuletniego doświadczenia zawodowego (udokumentowanego) lub przeprowadzone minimum 300 godzin szkoleniowych/doradczych w danym zakresie (udokumentowanych)

Prezentacja firmy

Firma szkoleniowa świadczy usługi w zakresie: <br/> <br/>- szkole... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia