Opis stanowiska pracy

Be-Pro w związku z wejściem na rynek krakowski poszukuje osób na stanowisko:

TRENER PERSONALNY

Od kandydata oczekujemy:
- ukończonych kursów instruktorskich/trenerskich,
- posiadania karty Multisport,
- gruntownej wiedzy z zakresu fitness, odżywiania lub/i rehabilitacji,
- otwartości na potrzeby klienta,
- punktualności,
- cierpliwości i pozytywnego nastawienia,
- mile widziane doświadczenie w prowadzaniu treningów personalnych/ układaniu planów żywieniowych.

Obowiązki:
- opieka nad klientem
- udzielanie porad / układanie treningów personalnych,
- układanie programów żywieniowych
- prowadzenie treningów personalnych.

Oferujemy:
- pracę w młodym, dynamicznym zespole,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- ELASTYCZNE godziny pracy,
- jasne i przejrzyste warunki współpracy.

Jeżeli chcesz podjąć z nami współpracę, prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych*

* W aplikacji należy zawrzeć poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn.29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)"
Aplikacje bez klauzuli nie będą rozpatrywane.
Wszystkich kandydatów informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Firma GLOBAL LIBERTY ENTERPRISES BRANCH POLAND LIMITED Sp. z o.o.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta