TRENER PERSONALNY / INSTRUKTOR FITNESS

Fabryka Formy S.A.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Fabryka Formy S.A. w związku z rozwojem firmy poszukuje osób na stanowisko:

Trenera personalnego/Instruktora siłowni

Miejsce pracy: FF Galeria Panorama

Region: Gorzów wlkp.

Opis stanowiska:

- opieka nad klientem na terenie siłowni (dbanie o bezpieczeństwo klubowiczów, tworzenie przyjaznej atmosfery, służenie pomocą),

- dbanie o prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń przez klienta,

- realizacja celów sprzedażowych wyznaczonych przez Managera Działu Fitness,

- przekazywanie comiesięcznych raportów do Managera Działu Fitness z realizacji powierzonych zadań,

- reprezentowanie klubu FF na imprezach okolicznościowych,

- budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe lub ukończony kurs instruktora ćwiczeń siłowych/trenera personalnego. - łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem,

- energiczność, zaangażowanie,

- wysoka kultura osobista oraz profesjonalne zachowanie wobec klientów,

- umiejętność pracy w zespole i doskonałe umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

- miejsce pracy w Klubie Fitness i możliwość rozwoju zawodowego,

- pracę w środowisku młodych, sympatycznych, ambitnych ludzi,

- możliwość pakietu w ramach fitness i wellness,

- umowę zlecenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (nazwane IMIĘ I NAZWISKO) w tytule podając NAZWĘ STANOWISKA I LOKALIZACJĘ.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o zawarcie formuły: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez FABRYKA FORMY SA w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".

Prezentacja firmy

Fabryka Formy S.A to centrum aktywnego relaksu i swobody ducha, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne