Trener Microsoft Office

Expose Sp. z o.o.

00-013 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
• prowadzenie szkoleń z programów pakietu Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint) na różnych poziomach zaawansowania
• przygotowanie programów i materiałów szkoleniowych
• dbanie o jakość prowadzonych szkoleń

Wymagania

Wymagania:
• znajomość programów pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
• wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne oraz umiejętność przekazywania wiedzy
• chęci i zaangażowanie
• umiejętność pracy z zespołem, grupą
• dokładność i sumienność
• wysoka kultura osobista

Mile widziane
• znajomość programów Microsoft Outlook, Microsoft Access, Microsoft Project
• znajomość języka VBA
• znajomość baz danych
• dyspozycyjność i gotowość do szkoleń wyjazdowych
• doświadczenie w prowadzeniu szkoleń
• Certyfikaty Microsoft (np. MOS, MCT)

Oferujemy
• umowa na pełny etat
• elastyczność form i godzin współpracy
• własne, autorskie materiały szkoleniowe,
• współpracę z przyjaznym zespołem złożonym z ludzi o wysokich kwalifikacjach,
• kontakt z innymi wykładowcami, możliwość dalszego rozwoju merytorycznego,
• Autoryzowane certyfikaty, m.in. Microsoft

Prezentacja firmy

Expose nie jest typową firmą szkoleniową. Nigdy nie chcieliśmy ta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia