Opis stanowiska pracy

Fundacja Edukacyjne Centrum Doskonalenia poszukuje
TRENERA/SZKOLENIOWCA
do przeprowadzenia szkoleń z zakresu inżynierii oprogramowania

Wymagania:
- Wiedza z zakresu inżynierii oprogramowania (projektowanie architektury,
testowanie, programowanie JAVA, C++)
- Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z w/w tematów
- Wykształcenie wyższe
- Wysoko rozwinięta umiejętność komunikacji
- Wysoka kultura pracy: sumienność, zaangażowanie, odpowiedzialność, terminowość.

Oferujemy:
- Umowę o dzieło, zlecenie lub współpracę
- Możliwość prowadzenia innych szkoleń
- Możliwość wystawienia referencji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres: marlena. cyms na fundacjaecd. pl wpisując w tytule wiadomości "Trener - inżynieria oprogramowania".

Prezentacja firmy

Celem działań Fundacji Edukacyjne Centrum Doskonalenia jest międz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy