Trener, egzaminator ECDL

Edukey s.c.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Jesteś doświadczonym trenerem ECDL Core? Szukasz stałej współpracy w 2015 roku? Zgłoś się do nas!

Poszukujemy do współpracy doświadczonych trenerów i egzaminatorów ECDL Core do prowadzenia kursów w Łodzi.

Godziny pracy: wieczorno-popołudniowe oraz weekendy

Oferujemy:

• możliwość rozwoju zawodowego
• możliwość stałej współpracy przez cały 2015 rok
• wystawienie referencji
• dodanie notki trenerskiej na stronie internetowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z podsumowaniem szacunkowej liczby przeprowadzonych godzin szkoleniowych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Wymagania

• minimum 100 godzin przeprowadzonych szkoleń
• minimum 3 lata doświadczenia zawodowego (nie tylko jako trener)
• samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność
• dobry kontakt z kursantami i wysoka kultura osobista
• wskazane wykształcenie kierunkowe
• mile widziane certyfikaty (np. ECDL, Microsoft, Adobe, Google, Oracle itp.)

Prezentacja firmy

Edukey to firma szkoleniowo-doradcza dążąca do dostosowania wiedzy i kom... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia