Trener do studia fitness na pełen etat lub pół etatu (m/k)

McFIT Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: McFIT Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

McFIT ma wiele wspólnego z ponad milionem swoich klientów: siłę, energię, wytrwałość i zdecydowanie w działaniu. Cechy te zaprowadziły nas naprawdę daleko — jesteśmy dziś numerem 1 w Europie. Prowadzimy już ponad 200 studiów fitness i jesteśmy obecni w pięciu krajach. Tworzymy mocny zespół, składający się z ponad 4.500 zmotywowanych pracowników. I nie przestajemy nad sobą pracować – na naszej drodze do stania się liderem światowego rynku rozwijamy jedyną w swoim rodzaju koncepcję treningu, która pozwala naszym klientom w nowy sposób zadbać o swoją formę.

Twoje obowiązki:

  • Obsługujesz klientów na powierzchni treningowej zgodnie z koncepcją treningu McFIT
  • W przyjazny sposób i zawsze w dobrym nastroju przekazujesz klientom porady związane z treningiem i odżywianiem
  • Twój średniotygodniowy czas pracy w ramach stałego zatrudnienia wynosi 20 godzin w przypadku pracy na pół etatu lub 40 godzin w przypadku pracy na pełny etat

Twój profil:

  • Swoim inspirującym sposobem bycia i dużą dawką dobrego humoru motywujesz klientów do osiągania ich celów treningowych
  • Chętnie pracujesz w zespole, a w centrum swojej uwagi stale masz życzenia klientów
  • Praktyczne doświadczenie w branży usług oraz wykształcenie trenerskie będą dodatkowym atutem
  • Branże sportu i fitnessu są Ci bliskie

Oferujemy:

McFIT gwarantuje Ci jedyną w swoim rodzaju kulturę firmy z miejscem na indywidualność — dla nas ludzie są ludźmi, nie zasobami. Wspieramy i wymagamy. Jeśli masz talent i do nas pasujesz, otrzymasz u nas szanse i wyzwania, których dotąd szukałeś.

Nie zwlekaj i prześlij swoją aplikację!

Zostań jednym z nas! Przyślij swoje przekonujące dokumenty aplikacyjne wraz ze zdjęciem w formie cyfrowej. Zawrzyj w nich informację na temat oczekiwanego wynagrodzenia, najbliższego możliwego terminu rozpoczęcia oraz wybranego przez Ciebie wymiaru czasu pracy (pełny etat lub pół etatu).

Mamy nadzieję, że wkrótce się poznamy!