Treasury Expert

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Warszawa Michael Page Na czas nieokreślony

Treasury, Skarb, zarządzanie płynnością, fundusze inwestycyjne, Private Equity

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, jednego z najbardziej rozpoznawalnych funduszy Private Equity, słynącego z bogatego portfolio spółek portfelowych oraz unikatowej oferty poszukujemy osoby na stanowisko Treasury Expert.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie płynnością finansową i kapitałem obrotowym funduszy.
  • Rozliczanie transakcji wewnątrzgrupowych.
  • Zarządzanie ryzykiem walutowym.
  • Monitorowanie krótko-/ średnio- / oraz długoterminowych przepływów kapitałowych.
  • Zarządzanie gotówką.
  • Sporządzanie raportów z zakresu Skarbu dla Zarządu.
  • Zapewnienie zgodności, efektywności oraz kompletności rekordów w dziale Skarbu.
  • Utrzymanie odpowiedniego poziomu płynności bieżącej i ryzyka płynności firmy biorąc pod uwagę zewnętrzne finansowanie.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość, ekonomia).
  • Minimum 2 - letnie doświadczenie w pracy w obszarze treasury w instytucji finansowej i/lub w spółkach kapitałowych
  • Doświadczenie w pracy z instrumentami finansowymi.
  • Znajomość rynku kapitałowego.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Dokładność i zaangażowanie.
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje pracę w uznanej instytucji na rynku finansowym, możliwość rozwoju w ramach struktur organizacyjnych oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Please apply via the button on the right side of this job offer.
Poleć ofertę znajomemu

Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Dowiedz się więcej o Page Personnel