Travel and Expenses Specialist with German

Hays Poland

Łódź, łódzkie

Hays Poland

Łódź
Łódź
NR REF.: 1117486

Travel&Expenses

Łódź

Dla klienta, który działa w branży farmaceutyczne poszukujemy kandydatów na stanowisko Travel&Expenses.

Zakres obowiązków:
- Wprowadzanie kosztów podróży do systemu
- Audyt dokumentów T&E (paragony, przestrzeganie zasad firmy, VAT)
- Wspieranie pracowników za pomocą narzędzi podróżnych, takich jak program kart korporacyjnych, polityka podróży i oprogramowanie T&E
- Zapewnienie terminowego zwrotu kosztów pracownikom zgodnie z polityką firmy
- Zarządzanie zapytaniami
- Przeprowadzanie regularnych kontroli procesów zgodnie ze standardami firmy

Oczekujemy:
- Wykształcenia z obszaru: finansów, księgowości, ekonomii
- Znajomości języka niemieckiego oraz angielskiego na poziomie B2
- Płynne posługiwanie się w obszarze Microsoft Office
- Znajomość systemów SAP i Concur będzie atutem
- Analitycznego myślenia oraz skrupulatności
- Doświadczenia w obszarze administracji

Oferujemy:
- Umowę na okres 3 miesięcy, następnie na czas nieokreślony
- pełny etat
- Pracę od poniedziałku do piątku
- Elastyczne godziny pracy
- Dofinansowanie do nauki języków obcych
- Dofinansowanie do kursów i szkoleń
- Kartę sportową
- Ubezpieczenie na życie oraz opiekę medyczną
- Wyjazdy integracyjne
- Premie

Zainteresowanych zachęcamy do przesłania aktualnego CV w języku angielskim :)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland