Opis stanowiska pracy

Poszukujemy 2 osoby do pracy na stanowisko traktorzysta.Praca na farmie warzywnej zamujaca sie uprawa :cebuli,brokul,ziemniakow-1200 acr , pola polozone w obrebie 12 mil.Praca glownie na ciagnikach Case 160VX,John Deere6930 przy irygacji, odkamieniania,
Zakaterowanie na miejscu.Rozpoczecie pracy od Marca 2017 na okres 6 miesiecy.

Wymagania

Wymagane doswiadczenie w obsludze ciagnikow i maszyn rolniczych oraz znajomosc jez ang w stopniu komunikatywnym.

Prezentacja firmy

Jestesmy agencja zajmujaca sie rekrutacja Polakow w Wielkiej Brytanii o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
40PLN - 45PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo