Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta w okolicach Edynburga poszukujemy kandydata na stanowisku traktorzysty.Farma roslinna 2000 acrc zajmujaca sie uprawa zboza, pszenicy, jeczmienia.Kandydat bedzie obslugiwal sprzet jak New Holland, do jego obowiazakow bedzie nalezlo: oranie , zasiewy, rolowanie, obslugiwanie rozrzutnikow.

Wymagania

Kandydat musi miec doswiadczenie w obsludze ciagnikow i maszyn idealnie zdobyte w UK orza poslugiwac sie komunikatywnym jez angielskim.

Prezentacja firmy

Jestesmy agencja zajmujaca sie rekrutacja Polakow w Wielkiej Brytanii o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo