Trainer / Sales Konsultant Manager

Ice N Go Polska Sp. z o.o.

Kraków / Olkusz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zadania na stanowisku:
- poszukiwanie i szkolenie sprzedawców deseru mrożonego ICE’N’GO!
- koordynowanie pracy sprzedawców
- podejmowanie działań mających na celu wsparcie i zwiększenie sprzedaży
- dbałość o utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami / partnerami
- aktywne pozyskiwanie nowych partnerów, wspomaganie rozwoju sieci

W zamian oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- niezbędne narzędzia pracy
- możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia oraz rozwoju osobistego

Wymagania

- doświadczenie z zakresu sprzedaży bezpośredniej, obsługi klienta
- prawo jazdy kat. B
- gotowość do częstych wyjazdów służbowych
- bardzo dobre umiejętności organizacyjne
- wysoka kultura osobista
- odpowiedzialność
- dyspozycyjność

Prezentacja firmy

ICE\'N\'GO Polska to firma, która zajmuje się dystrybucją deseru ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie