Opis stanowiska pracy

Sizmek jest wiodącym dostawcą rozwiązań technologicznych pozwalających na emisję, monitoring i optymalizację kampanii reklamowych online. Narzędzia Sizmek umożliwiają agencjom interaktywnym, reklamodawcom i wydawcom zarządzanie kampaniami reklamowymi prowadzonymi w Internecie przy wykorzystaniu najnowocześniejszych formatów i kanałów reklamowych (rich media, in-stream, display, search, mobile).

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Traffic Manager.

Zadania przyszłego pracownika:

* współpraca z największymi firmami z branży reklamy internetowej

* implementacja internetowych kampanii reklamowych oraz ich nadzór

* rozwiązywanie problemów technicznych związanych z emisją reklam, w szczególności reklam typu Rich Media na wielu ekranach

* kontakt z agencjami reklamowymi odpowiedzialnymi za przygotowanie części kreatywnej do kampanii reklamowych

* wsparcie Account Managera w kontaktach z klientem oraz prowadzeniu szkoleń dla klientów i wydawców

Oferujemy:

* możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze reklamy internetowej i nowych technologii (ze szczególnym naciskiem na Rich Media i reklamę w urządzeniach mobilnych)

* pracę na pełen etat w firmie konkurującej z największymi globalnymi graczami na rynku rozwiązań adserwerowych

* rozwój w międzynarodowym środowisku w zespole doświadczonych specjalistów

* współpracę z czołowymi wydawcami działającymi na rynku reklamy internetowej oraz największymi domami mediowymi

Wymagania

* wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów, preferowane kierunki ścisłe

* dokładność oraz umiejętność szybkiego uczenia się

* zaangażowanie w wykonywaną pracę

* samodzielność

* chęć rozwijania kompetencji w obszarze reklamy internetowej oraz obsługi klienta

* komunikatywność

* język angielski w stopniu co najmniej dobrym

* znajomość podstaw HTML i JavaScript

Prezentacja firmy

Adsonice Poland jest wyłącznym reprezentantem marki Sizmek by Amazon w P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce